Вітаю Вас Гость | RSS

Освіта Оржиччини

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 117
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Новини РМК

Вітаємо переможців учнівських олімпіад

           Завершився районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових
дисциплін. Школярі мали змогу перевірити свої знання, позмагатися з однолітками. Інтелектуальні змагання виявили не тільки рівень знань  здібних та обдарованих учнів, а й результативність педагогічної діяльності вчителів шкіл району.

            ІІ (районний) етап олімпіад проведено з 18 навчальних дисциплін. У ньому взяли участь 504 учні із 23 шкіл району. Переможцями стали 45 учнів, призерами – 77.

Олімпіади виявили цілу когорту яскравих індивідуальностей. Переможцями стали:

 

Прибудько Роман, Пацюк  Владислав, Левченко Ольга – з фізики;

Павловська Діана, Медведєва Яна, Авдалян Арсен, Юрченко Юлія - з англійської мови;

Шаповаленко Ольга, Мазняк Євген, Потоцька Ірина – з історії;

Кришталь Наталія, Тараненко Анастасія, Кудімов  Андрій з хімії;

Левченко Каміла, Бган Віта, Селецька Аліна, Ковтун Юлія – з біології;


Лошаков Олег, Пацюк Владислав, Загорулько Алла, Чигрин Антон – з географії;


Прибудько Роман, Пацюк Владислав, Авдалян Арсен, Кудінов Андрій, Голобородько Євген, Кобилинський  Олександр – з математики;


Кришталь Наталія, Мазняк Євгеній, Авдалян Арсен – з правознавства;

Шаповаленко Ольга, Підмогильна Юлія,  Шолом Інна, Федорець Ольга, Онищенко Олександра – з української мови та літератури;

Федоренко Володимир, Будник Кармен, Боговик Назар, Федосеєнко Юлія- З трудового навчання;

Павловська Діана - з педагогіки та психології;

Хорошко Тетяна, Якимчук Павло – з інформаційних технологій;

Кришталь Наталія, Підмогильна Юлія, Авдалян Арсен – з російської мови

 

Дорогі діти!

Щиро вітаємо Вас з перемогою. Бажаємо не зупинятись на досягнутому, підкоряти нові вершини предметного олімпу.

Вам, шановні вчителі, зичимо творчості, натхнення і нових досягнень Ваших учнів.


Результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад - Фізика


Результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад - Українська мова та література


Результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад


Навчальні плани на 2012/2013 навчальний рік


НАКАЗ №616 "Про затвердження Типових навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеню з поглибленим вивченням окремих предметів"

Н А К А З № 409 "Про затвердження Типових навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня"Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №1/9-426 від 1.06.2012 "Щодо інструктивно-методичних рекомендацій із базових дисциплін"
Особливості навчально-виховного процесу у початкових класах загальноосвітніх навчальних закладів у 2012/13 навчальному році


        (Додаток до листа МОНмолодьспорту від 01.06 2012 р. № 1/9-426 «Щодо інструктивно-методичних рекомендацій із базових дисциплін» Матеріал подано з окремими доповненнями/коментарями).


Завантажити повний текст документу

 
15.06.2012


В рамках регіональної естафети педагогічних інновацій "Нові горизонти української школи”

24 квітня делегація освітян Оржиччини на чолі з начальником відділу освіти Н.І. Стасенко, завідуючою районним методичним кабінетом В.П.Геренок, головним спеціалістом відділу С.В.Кривобок, директором Круподеринської ЗОШ І-ІІІ ст. Бутенком М.М. відвідали навчально-виховні заклади Шишацького району в рамках регіональної   естафети педагогічних інновацій «Нові горизонти української школи».
    Сучасні підходи до організації науково-методичної роботи з педагогічними кадрами, упровадження інноваційних технологій у практику управлінської, навчально-виховної діяльності продемонстрували колеги із Шишак. Високий рівень творчості, прогресивні підходи на основі особистісно-орієнтованих технологій.
    Розпочалася зустріч з відвідування  Сагайдацької ЗОШ І-ІІІ ст. Директор Степаненко М.В. презентував свій заклад як «Школу творчих особистостей», жваве обговорення викликала робота закладу з технічно-технологічного профілю навчання та обдарованими дітьми по підготовці їх до олімпіад з трудового навчання.
     У дошкільних навчальних закладах «Колобок»  та «Ясочка»  члени делегації звернули увагу на естетичне оформлення  та створення комфортних умов  перебування дітей  у закладах.
    Про роботу з дітьми, які мають здібності і обдарування познайомив колектив Шишацької спеціалізованої школи ім. В.І. Вернадського.  Юні екскурсоводи   закладу розповіли про  шкільний меморіальний, природничо-екологічний музей  відомого вченого Володимира Івановича Вернадського.
Зустріч продовжилася за круглим столом з проблеми «Освітній простір Шишацького району» в Яреськівській ЗОШ І-ІІІ ст. ім..Ф.П.Борідька. Керівник закладу Зозуля Н.І. та учителі школи познайомили гостей з впровадженняя інтегрованого курсу «Довкілля» та здоров»язберігаючих технологій у практику роботи початкової школи.
    Делегація Оржиччан щиро вдячна організаторам регіональної естафети, керівникам закладів і учасникам презентацій, бажаємо нових успіхів у підготовці конкурентноздатної особистості випускника школи на основі упровадження інноваційних технологій.27.04.2012
Регіональна естафета педагогічних інновацій "Нові горизонти української школи”


В  рамках регіональної естафети педагогічних інновацій «Нові горизонти української школи»  20 квітня освітяни Оржицького району приймали колег з Диканьки.
    Знайомство з закладами району розпочалося в Зарізький  ЗОШ І-ІІІ ст. ім..Симонова (Номиса), де начальник відділу освіти Н.І.Стасенко презентувала роботу органів управління освітою та методичної служби щодо реалізації основних завдань по забезпеченню пріоритетів інноваційного розвитку освіти району.  Директор школи Тесля М.М. окреслив основні здобутки та завдання по створенню освітнього середовища "Школа успіху”.
    Далі естафету приймала Круподеринська ЗОШ І-ІІІ ст. на чолі з директором Бутенком М.М., який ознайомив гостей з впровадженням  в практику роботи школи Всеукраїнського проекту з «Прикладної інформатики» в початкових класах „Створення організаційно-педагогічних умов та розробка відповідних компонентів методичної системи використання інформаційних комп’ютерних технологій в навчально-виховному процесі початкової школи в позаурочний час” та роботою шкільного євроклубу «Європа +».
    Зустріч продовжилася в  Чевельчанській ЗОШ І-ІІІ ст.  Слинько В.І.- керівник закладу, ознайомила  делегацію диканчан із роботою школи по реалізації інноваційно-виховної технології «Школа-родина».
    Обмін досвідом роботи по створенню освітнього інноваційного простору  між освітянами Оржиччини та  Диканьщини був творчим і цікавим.27.04.2012
Засідання школи педагогічної майстерності

23 березня на базі Оржицької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання школи педагогічної майстерності для практичних психологів. Гостем було запрошено директора районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Проценко Людмилу Констянтинівну. Було проведено тренінг на тему: «Взаємодія зі співбесідником». Мета проведення тренінгу: навчити практичних психологів спілкуватися зі співбесідником; закріпити на практиці уміння вести індивідуальні та колективні діалоги із дітьми, їх батьками та педагогами.


План проведення тренінгу:

  1. реєстрація учасників;

  2. проведення головної частини тренінгу «Взаємодія зі співбесідником»;

  3. підбиття підсумків роботи.


Учасники тренінгу дійшли висновку, що важливою складовою роботи практичного психолога є психологічне консультування. Основне завдання психологічного консультування — допомогти клієнтові подивитись на свої проблеми збоку, побачити альтернативні шляхи виходу з проблемної ситуації. При плануванні консультативної роботи варто враховувати вік дитини: найефективнішою ця робота є з дітьми підліткового та юнацького віку, а також з педагогами і батьками.23.03.2012р.
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Copyright MyCorp © 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz