Районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін - 10 Січня 2012 - Освіта Оржиччини

Вітаю Вас Гость | RSS

Освіта Оржиччини

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 111
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2012 » Січень » 10 » Районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
12:25
Районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

      На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 15.08.2011 р. № 976 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2011/2012 навчальному році», відповідно до наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 14.10.2011 р. № 402 «Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад» та з метою виявлення та розвитку обдарованої молоді, формування творчого покоління молодих науковців і практиків для різних галузей суспільного життя, підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних предметів з 12 листопада по 25 грудня 2012 року було проведено районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

Згідно з рішенням журі, переможцями районного етапу учнівських олімпіад стали:

Фізика

9 клас

Ім. Пацюк Владислав Олегович (Староіржавецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

7 клас

Ім.  Кудінов Андрій Вадимович (Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)

Англійська мова

11 клас

Ім.  Мандкихел Сангін Ахмедович  (Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)   

ІІм.  Яненко Інна Вікторівна (Круподеринська ЗОШ І-ІІІ ст.)    

ІІІм. Юрченко Ілона Ігорівна(Райозерська ЗОШ І-ІІІ ст.)        

10 клас

Ім.  Тищенко Оксана Григорівна (Чевельчанська ЗОШ І-ІІІ ст.)          

ІІм.  Гарбуз Віталій Іванович (Куйбишевська ЗОШ І-ІІІ ст.)       

ІІІм. Зіненко Ярослава Сергіївна (Староіржавецька ЗОШ І-ІІІ ст.)     

9 клас

Ім.  Шевченко Тетяна Сергіївна (Новооржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)           

ІІм. Медведєва Яна Олександрівна (Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)  

ІІІм. Носова Марія Олександрівна (Лазірківська ЗОШ І-ІІІ ст.)            

8 клас

Ім.  Ревенко Оксана Олександрівна (Чевельчанська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІм.  Шолом Інна Леонідівна (Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)  

ІІІм. Загорулько Алла Василівна (Величківська ЗОШ І-ІІст.)    

 

Історія

11 клас

Ім.   Гетьман Віталій Миколайович   (Лазірківська ЗОШ І-ІІІ ст.)   

ІІм. Пономаренко Олена Олегівна  (Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)  

ІІІм. Скрипник Роман Сергійович   (Новооржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)          

10 клас

Ім.   Шаповаленко Ольга Юріївна (Денисівська ЗОШ І-ІІІ ст.)   

ІІм. Лошаков Олег Анатолійович (Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)         

9 клас

Ім.  Мазняк Євгеній Сергійович (Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)                    

8 клас

Ім.  Черненко Тетяна Віталіївна (Чайківщинська ЗОШ І-ІІІ ст.)           

ІІм.  Потоцька Ірина Олександрівна (Денисівська ЗОШ І-ІІІ ст.)           

ІІІм. Пантеленко Владислав Олександрович (Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)          

 

Хімія

11 клас

Ім.  Тарасенко Марина Вікторівна (Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)      

10 клас

Ім.  Кришталь Наталія Віталіївна (Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)                              

 

Біологія

11 клас

Ім.  Смик Аліна Володимирівна (Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)         

ІІм. Тарасенко Марина Вікторівна (Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)   

ІІм.  Сергієнко Ольга Іванівна (Новооржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)   

10 клас

Ім.  Левченко Каміла Володимирівна (Новооржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)   

ІІм.  Кришталь Наталія Віталіївна (Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)      

ІІІм. Слинько Світлана Віталіївна  (Зарізька ЗОШ І-ІІІ ст.)         

9 клас

Ім.  Коршун Дмитро Іванович (Золотухівська ЗОШ І-ІІ ст.)      

ІІм.  Бган Віта Олександрівна (Новооржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)    

ІІІм. Різник Анна Олексіївна (Куйбишевська ЗОШ І-ІІІ ст.)         

8 клас

Ім.  Кравченко Олег Вікторович  (Лазірківська ЗОШ І-ІІІ ст.)   

ІІм. Лисенко Тетяна Мирославівна (Круподеринська  ЗОШ І-ІІ ст.)    

ІІм.  Черненко Тетяна Віталіївна (Чайківщинська ЗОШ І-ІІ ст.)           

 

Географія

11 клас

Ім.  Мандкихел Сангін Ахмедович  (Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)      

ІІм. Щербань Владислав Володимиров   (Новооржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)          

ІІІм. Вініцький Микола Віталійович (Куйбишевська ЗОШ І-ІІІ ст.)       

10 клас

Ім.  Лошаков Олег Анатолійович (Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)      

ІІм.  Горбенко Альона Володимирівна (Лазірківська ЗОШ І-ІІІ ст.)      

ІІІм. Гарбуз Віталій Іванович (Куйбишевська ЗОШ І-ІІІ ст.)     

9 клас

Ім.  Науменко Олександр Миколайович  (Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)      

ІІм.  Пацюк Владислав Олегович (Староіожавецька ЗОШ І-ІІІ ст.)     

ІІІм. Сергієнко Алла Олександрівна (Новооржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)    

8 клас

Ім.  Тищенко Микола Миколайович (Денисівська ЗОШ І-ІІІ ст.)           

ІІм.  Лисенко Тетяна Мирославівна (Круподеринська ЗОШ І-ІІІ ст.)    

ІІІм. Загорулько Алла Василівна  (Величківська ЗОШ І-ІІ ст.)   

7клас

Ім.  Арініч Тимофій Володимирович (Староіожавецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІм. Балаклієць Аліна Олександрівна (Тарасенківська ЗОШ І-ІІ ст.)     

ІІІм. Чигрин Антон Іванович (Чайківщинська ЗОШ І-ІІ ст.)

 

Математика

11 клас

Ім.  Шаповал Максим Володимирович (Лазірківська ЗОШ І-ІІІ ст.)       

ІІм.  Дубровний Богдан Сергійович (Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)            

ІІІм. Бас Сергій Сергійович  (Староіржавецька ЗОШ  І-ІІІ ст.)    

10 клас

ІІм.  Прибудько Роман Михайлович (Староіржавецька ЗОШ  І-ІІІ ст.) 

ІІІм. Хорошко Тетяна Ігорівна (Лазірківська ЗОШ І-ІІІ ст.)      

9 клас

Ім.  Пацюк Владислав Олегович  (Староіржавецька ЗОШ  І-ІІІ ст.)    

ІІм.   Солов  Артур Олександрович   (Лазірківська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІм. Кононенко Юлія Юріївна   (Денисівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

8 клас

Ім.  Авдалян Арсен Дереникович (Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)

Ім.  Ворона Богдан Петрович (Денисівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІм. Загорулько Алла Василівна (Величківська ЗОШ І-ІІ ст.)   

7 клас

ІІм.   Бондар Володимир Вікторович (Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІм. Соляник Артем Валерійович  (Савинська ЗОШ І-ІІ ст.)

6 клас

Ім.  Онищенко Олександра Тарасівна (Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІм.  Голобородько Євгеній Олександрович (Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІм. Федоренко Анатолій Валерійович  (Новооржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)          

 

Правознавство

11 клас

Ім.  Мандкихел Сангін Ахмедович  (Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)

10 клас

Ім.  Кришталь Наталія віталіївна  (Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)      

ІІІм. Федоренко Володимир Володимирович (Новооржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)

9 клас

Ім.  Пацюк Владислав Олегович  (Староіржавецька ЗОШ  І-ІІІ ст.)

ІІІм. Коршун Дмитро Іванович    (Золотухівська  ЗОШ І-ІІ ст.)

 

Українська мова та література

11 клас

Ім. Яненко Інна Вікторівна (Круподеринська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІм.  Мандкихел Сангін Ахмедович (Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІм. Чигрин Наталія Володимирівна (Зарізька ЗОШ І-ІІІ ст.)

10 клас

Ім.  Шаповаленко Ольга Юріївна (Денисівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Ім.  Горбань Інна Олегівна  (Зарізька ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІм. Павловська Діана Русланівна (Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)

9 клас

Ім.  Пацюк Владислав Олегович (Староіржавецька ЗОШ І-ІІІ ст.)     

ІІм.  Підмогильна Юлія Ігорівна   (Новооржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІм. Медведєва Яна Олександрівна       (Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)

8 клас

Ім.  Потоцька Ірина Олексіївна   (Денисівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІм.  без Наталія Сергіївна (Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІм. Селецька Аліна Сергіївна    (Новооржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)

7 клас

Ім.  Роман Олександра Сергіївна (Новооржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІ м. Проценко Олеся Анатоліївна   (Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІм. Федорець Ольга Костянтинівна  (Золотухівська ЗОШ І-ІІ ст.)

 

Трудове навчання

11 клас

ІІм. Бардик Роман Юрійович (Круподеринська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІм. Ткаченко Аліна Григорівна  (Куйбишевська ЗОШІ-ІІІ ст.)

10 клас

ІІм.  Полюхович Костянтин Іванович (Круподеринська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІм. Черненко Владислав Юрійович (Яблунівська ЗОШІ-ІІІ ст.)

8 клас     

ІІм. Єфремов Денис Юрійович (Онішківська ЗОШ І-ІІ ст.)                                 

 

Педагогіка і психологія

11 клас

Ім.  Петренко Юлія Вікторівна (Куйбишевська ЗОШ І-ІІ ст.)     

ІІм. Крикун Інна Вікторівна (Круподеринська  ЗОШ І-ІІІ ст.)   

ІІІм. Таргонська Ірина Павлівна (Райозерська ЗОШ І-ІІІ ст.)

 

Російська мова і література

11 клас

ІмРябець Вікторія Вікторівна (Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІм. Петренко Юлія Вікторівна (Куйбишевська ЗОШ І-ІІІ ст.)

10 клас

Ім.  Кришталь Наталія Вікторівна  (Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІм. Горбенко Альона Володимирівна (Лазірківська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІм. Мазняк Анжела Олександрівна       (Куйбишевська ЗОШ І-ІІІ ст.)

9 клас

Ім. Носова Марія Олександрівна (Лазірківська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІм.  Кунах Анжела Олександівна  (Денисівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

 

                                         

Переглядів: 1026 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук

Copyright MyCorp © 2016
Зробити безкоштовний сайт з uCoz