Конкурс імені П.Яцика - 18 Січня 2011 - Освіта Оржиччини

Вітаю Вас Гость | RSS

Освіта Оржиччини

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 111
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2011 » Січень » 18 » Конкурс імені П.Яцика
17:53
Конкурс імені П.Яцика

На виконання Указів Президента від 9.11.2007р. №1078 «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика», від 28.11.2007 №1155 «Про деякі заходи щодо піднесення ролі української мови», відповідного листа Міністерства освіти і науки України №1/9-775 від 01.11.09 року, наказів Головного управління освіти і науки Полтавської ОДА №964 від 01.12.10 «Про проведення ХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в Полтавській області», відділу освіти №251 від 26.11.2010р.  18 грудня 2010 року був проведений районний етап конкурсу, в якому взяли участь 75 учнів 3-11 класів 18 загальноосвітніх навчальних закладів району. Через несприятливі погодні умови та захворюваність дітей в конкурсі не взяли участь 6 шкіл.

 

                                                   Список

призерів районного етапу ХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

 

3 клас

1. Гукало Ольга, Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.

2. Сидоренко Софія, Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.

3. Денисенко Ігор, Зарізька ЗОШ І-ІІІ ст.

4 клас

1. Гаркавенко Олександр, Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.

2. Кобилинський Олександр, Яблунівська ЗОШ І-ІІІ ст.

3. Алексеюк Анастасія, Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.

5 клас

1. Онищенко Олександра, Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.

2. Житинська Ріта, Круподеринська ЗОШ І-ІІІ ст.

3. Панко Камелія, Величківська ЗОШ І-ІІ ст.

6 клас

1. Роман Олександра, Новооржицька ЗОШ І-ІІІ ст.

2. Проценко Олеся, Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.

3. Балаклієць Аліна, Тарасенківська ЗОШ І-ІІ ст.

7 клас

1. Шолом Інна, Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.

2. Дмитренко Аліна, Денисівська ЗОШ І-ІІІ ст.

3. Обез Наталія, Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.

8 клас

1. Мєдвєдєва Яна, Лазірківська ЗОШ І-ІІІ ст.

2. Коршун Дмитро, Золотухівська  ЗОШ І-ІІ ст.

3.Петрик Микола, Денисівська ЗОШ І-ІІІ ст.

9 клас

1. Шаповаленко Ольга, Денисівська ЗОШ І-ІІІ ст.

2. Кришталь Наталія, Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.

3. Горбань Інна, Зарізька ЗОШ І-ІІІ ст.

10 клас

1. Смик Аліна, Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.

2. Мандкихел Сангін, Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.

3. Яненко Інна, Круподеринська ЗОШ І-ІІІ ст.

11 клас

1. Скороход Тетяна, Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.

2. Матвеєва Яна, Новооржицька ЗОШ І-ІІІ ст.

3. Авраменко Жанна, Яблунівська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Переглядів: 1578 | Додав: admin | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук

Copyright MyCorp © 2016
Зробити безкоштовний сайт з uCoz