Конкурс дитячого малюнка «Професія моєї мрії» - 9 Грудня 2011 - Освіта Оржиччини

Вітаю Вас Гость | RSS

Освіта Оржиччини

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 111
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2011 » Грудень » 9 » Конкурс дитячого малюнка «Професія моєї мрії»
17:25
Конкурс дитячого малюнка «Професія моєї мрії»

На виконання спільного наказу Головного управління освіти і  науки  та обласного центру зайнятості від 19.09.2011 №180/373  «Про організацію проведення обласної виставки-конкурсу дитячого малюнка «Професія моєї мрії» у 2011 році», спільного наказу відділу освіти та районного центру зайнятості від 12.10.2011 № 224 та з метою  розвитку творчих здібностей дітей і підлітків, популяризації серед широкого кола дітей і підлітків професій і спеціальностей, актуальних на ринку праці, надання профорієнтаційної допомоги у свідомому професійному самовизначенні у листопаді 2011 року було проведено районний конкурс дитячого малюнка «Професія моєї мрії».

На конкурс було подано 30 малюнків із 16 загальноосвітніх навчальних закладів.

Оригінальністю задуму та рівнем виконання вирізнялися роботи учнів Староіржавецької, Оржицької, Денисівської, Круподеринської шкіл та Оржицького Будинку дитячої та юнацької творчості. На належному рівні виконані малюнки учнів Великоселецької, Онішківської, Золотухівської, Тарасенківської, Яблунівської, Плехівської та Новооржицької шкіл.

 

Список переможців

Номінація «Живопис»

У віковій категорії  9-11 років:

І місце  Алексеюк Анастасію (Оржицький БДЮТ)

ІІ місце Торовик Аліну (Онішківська ЗОШ І-ІІ ст.)

ІІІ місце Кобилинського Олександра (Яблунівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

У віковій категорії 12-14 років:

І місце  Шапоренко Юлію (Староіржавецька ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІ місце Проценко Олесю (Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІ місце Слинька Євгена (Плехівська ЗОШ І-ІІ ст.), Балаклієць Аліну (Тарасенківська ЗОШ І-ІІ ст.)

У віковій категорії 6-8 років:

ІІ місце  Грінчук Тетяну (Великоселецька ЗОШ І-ІІ ст.).

 

Номінація «Графіка»

У віковій категорії 6-8 років:

ІІ місце Кононенко Аліну (Денисівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІ місце Скрипник Поліну (Круподеринська ЗОШ І-ІІІ ст.), Семенка Дмитра (Лукімська ЗОШ І-ІІІ ст.).

У віковій категорії 12-14 років:

І місце  Федорець Ольгу (Золотухівська ЗОШ І-ІІ ст.)

ІІ місце Сидоровець Валерію (Тарасенківська ЗОШ І-ІІ ст.)

ІІІ місце Воскобойник Дарію (Новооржицька ЗОШ І-ІІІ ст.).

 

Переглядів: 672 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук

Copyright MyCorp © 2016
Зробити безкоштовний сайт з uCoz