Вітаю Вас Гость | RSS

Освіта Оржиччини

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 119
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Ревенко Олена Олексіївна

Учитель: Ревенко Олена Олексіївна

Рік народження: 1960 р.
Освіта: вища
Фах: вчитель історії та
суспільствознавства
Посада: заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель історії
Педагогічний стаж: 29 років
Звання, нагороди: «старший учитель». 
Грамота Головного управління освіти і науки, Грамоти відділу освіти
Оржицької РДА

Адреса досвіду
Чевельчанська ЗОШ І-ІІІ ст.
с. Чевельча,
Оржицького району,     
Полтавської обл.
т. 93-7-01

 

Тема досвіду: «Особистісно-орієнтоване навчання історії»

 

Анотація досвіду: зібраний і систематизований матеріал з історії України по темі «Національно-визвольна війна українського народу середини ХVІІ ст.»

Олена Олексіївна працює над проблемою особистісно-орієнтованого навчання історії, яка передбачає інтерес до всього нового, стан рухливої гармонії з собою та навколишнім оточенням.

На кожному уроці вчителька застосовує активні форми навчання, добре володіє засобами оптимізації навчально-виховного процесу, серед яких метод смислового бачення, метод евристичних запитань, метод порівняння.

            Вчителька організовує процес засвоєння знань таким чином, щоб учні постійно тренували не лише свою пам'ять, а і здатність вирішувати творчі завдання. Все людське пізнання є безперервним процесом постановки та вирішення нових завдань. Практично кожен урок вона починає зі створення мотиваційно-проблемної ситуації, яка спрямована на розвиток практичного мислення учнів. Дитина, яка побачить в історичному матеріалі відповідь на запитання, яке її зацікавило, цей матеріал не забуде ніколи. Пізнавальна активність учнів на уроках спрямовується на досягнення свідомо визначеної мети. Здібні діти мають можливість таким чином  поглиблювати свої знання. 

Олена Олексіївна переконана, що головне в особистісно орієнтованому навчанні – розуміння суті процесу. Саме на це вона і звертає увагу своїх учнів, навчаючи їх знаходити необхідну для них інформацію. Важливу роль при вивченні історії  вчителька приділяє використанню краєзнавчого матеріалу, який збирає разом з учнями. Результати пошукової роботи оформляються у вигляді рефератів та наукових робіт.

            На своїх уроках вона прагне створювати і підтримувати добру атмосферу. У ставленні до учнів не лише поважає їх особисту гідність, а й звертається до них як до співавторів уроку, використовує їхній суб’єктивний досвід. Вона переконана, що історію слід викладати з різних точок зору, що допоможе краще зрозуміти варіативність історичного процесу, різноманітність засобів його пізнання. Її мета – виховати особистість, здатну орієнтуватись в навколишньому світі.

Досвід вивчала  методист районного методичного кабінету С.В.Шпурик

Форма входу
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Copyright MyCorp © 2024
Зробити безкоштовний сайт з uCoz